HAKKIMIZDA

Snc Plastik;
2008 yılında Sapanca / Sakarya’da su sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Son sistem makine,ekipman ve techizatlarla polikarbonat damacana üretimine başlamıştır.
2022 yılından itibaren Sakarya / Arifiye’deki yeni üretim tesisinde üretimine devam etmektedir. 4.000 m² üretim alanına sahip tesisinde uluslararası kalite standartlarına uygun ürünlerin üretimine devam etmektedir.
Geçmiş tecrübe ve bilgi birikimini koruyarak , ihracat pazarındaki payını giderek arttırarak, hızlı bir şekilde global bir marka olma yolunda ciddi adımlar atmaktadır.
Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sektördeki gelişmeleri takip ederek üretim proseslerini bu değişiklikler ekseninde güncellemektedir.

ÜRÜNLERİMİZ;


Her türlü dolum makinesinde kullanabilen uygun bir yapıya,standart bir ağız formuna ve son derece şeffaf & parlak bir görünüme sahiptir.

TEKNOLOJİ;


Enjeksiyon streç blow molding teknolojisi ile 19 lt. pc. damacana ve ekstrüzyon blow molding teknolojisi ile 15 lt.,19 lt. ve 20 lt.pc.kulplu damacana üretimi yapmaktadır.

MİSYON & VİZYON

Hızla gelişen su sektöründe, müşteri ihtiyaçlarını belirleyip, ürünlerini en iyi kalitede üretip, teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak sektöre en iyi şekilde tedarik hizmeti sunmayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir.
İnsanlığın en temel ihtiyacı olan sağlıklı içme suyuna en güvenli bir şekilde ulaşmasına yardımcı olarak sağlıklı nesillerin gelişimine katkı sağlamak istemektedir.
Global sektörde sürdürülebilirliğini koruyarak, uluslararası pazarda lider ve güvenilir bir çözüm ortağı olmak hedefindedir

SNC Nakliye Plastik San. ve Tic. A.Ş.

Damacana Üretiminde Çözüm Ortağınız!
SNC Plastik 2008 yılında Sapanca / Sakarya’da su sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Son sistem makina, ekipman ve teçhizatlarla polikarbonat damacana üretimine başlamıştır.

ÜRÜNLERİMİZ

19 Litre Kulpsuz Damacana

15 Litre Kulplu Damacana

19 Litre Kulplu Damacana

20 Litre Kulplu Damacana

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hanlıköy Mah. Dilber Sk. No:5 Arifiye, Sakarya (Haritada Gör)

+90 264 582 21 12

0532 217 86 76

0555 801 58 18 (İhracat)